NEGABARITINIŲ KROVINIŲ PALYDA

Negabaritinių krovinių palyda – tai paslauga, kuri padeda užtikrinti krovinio ir eismo saugumą. Mes siūlome negabaritinių krovinių palydos organizavimo paslaugą tiek siekiant papildomo brangių krovinių saugumo, tiek kai palyda yra būtina.

Kam reikalinga negabaritinių krovinių palyda?

Pagrindinis palydos tikslas yra užtikrinti saugumą. Tai tarsi krovinio apsauga, kuri yra matoma iš tolo ir atkreipia visų eismo dalyvių dėmesį. Palydą gali sudaryti palydos specialistai ir / arba policijos ekipažas. Palyda dažniausiai išdėstoma transporto su negabaritiniu kroviniu priekyje ir gale. Palydos ekipažai padeda vairuotojui manevruoti kelyje, įvertina pravažiavimų plotį ir aukštį, perspėja kitus eismo dalyvius ir užtikrina, kad transportui liktų pakankamai vietos kelyje.

Kada reikalinga negabaritinių krovinių palyda?

Siūloma palyda pasirūpinti visais atvejais, kai vežamas brangus negabaritinis krovinys. Palyda apsaugo krovinį nuo pažeidimų transportavimo metu ir padeda sumažinti eismo įvykių tikimybę. Vis dėlto kai nėra privalomo reikalavimo, taupymo sumetimais palydos dažnai atsisakoma, nors profesionalai to daryti ir nerekomenduoja.

Policijos palyda negabaritiniams kroviniams reikalinga, kai vežamas krovinys yra platesnis nei 4 m arba ilgesnis nei 25 m. Tai ypatingai dideli kroviniai, kurių pervežimas reikalauja didelio atidumo. Privalomąją palydą kroviniui taip pat gali skirti ir transporto inspekcija – ji atsižvelgia į numatomas oro sąlygas, vietovę, kelių būklę, eismo sąlygas ir kitus aspektus.

Policijos palyda važiuoja krovinio priekyje ir gali stabdyti eismą, todėl transporto vairuotojas gali ramiau ir saugiau įveikti posūkius, įkalnes ir kt. Tai padeda užtikrinti krovinio saugumą visos kelionės metu ir sumažina nelaimingų atsitikimų riziką kelyje.

Negabaritinio krovinio palyda pasirūpinsime mes!

Negabaritiniai kroviniai yra pagrindinė mūsų veiklos sritis, kurioje specializuojamės nuo veiklos pradžios. Pasinaudodami savo patirtimi ir žiniomis, suorganizuosime patikimą palydą, kuri užtikrins, kad krovinys saugiai pasiektų kelionės tikslą. Mūsų specialistai brangiems negabaritiniams kroviniams visada rekomenduoja palydą, ypač kai planuojama maršrutas driekiasi per apgyvendintas vietoves – čia tyko daugybė pavojingų vietų: tiltai, viadukai ir kt.