Technikos nuoma

Įvairiems žemės darbams atlikti reikalinga specialioji technika. Kai kuriuose projektuose, kai sklypo formavimo planas yra visiškai aiškus, naudinga tiesiog užsakyti reikalingas žemės darbų paslaugas. Vis dėlto kartais planas iš anksto nėra visiškai aiškus, o technika reikalingą ilgesnį laikotarpį. Tokiais atvejais siūlome pasinaudoti specialiosios technikos nuoma.

Kas yra specialiosios technikos nuoma?

Žemės darbams skirtos technikos nuoma – specializuota paslauga, aktuali formuojant sklypus, vykdant statybas ir tvarkant aplinką. Specialioji technika yra nuomojama su patyrusiais mūsų operatoriais ir vairuotojais, kurie pasirūpins jos valdymu ir atliks pavestas užduotis. Nuomos laikotarpis yra derinamas pagal kliento poreikius ir užduotį, kurią reikia atlikti – technika gali būti naudojama ir keletą valandų, ir kelias dienas ar ilgiau.

Technikos nuomos kaina yra nurodoma be pristatymo mokesčio. Nuomojant techniką, jos pristatymu į vietą galime pasirūpinti mes – taip teikiame ir negabaritinių krovinių pervežimo paslaugas – arba jūsų pasirinkta įmonė.

Kokią techniką nuomojame?

Mūsų technikos parką sudaro plačiai pritaikoma universali technika žemės darbams: ilgastrėliai ir trumpastrėliai ekskavatoriai, buldozeriai, frontaliniai krautuvai, savivarčiai ir kt. Dažniausiai naudojami ilgastrėliai ekskavatoriai iki 30 t su 16 m strėle arba buldozeriai iki 22 t.

Visa mūsų technika yra puikiai prižiūrima, todėl patikimai veikia ir visada yra pasirengusi atlikti reikalingas užduotis. Klientų patogumui teikiame ir negabaritinių krovinių pervežimo paslaugą, todėl galime nuomojamą techniką pristatyti į vietą. Pristatymo kaina priklauso nuo transportavimui reikalingos įrangos, atstumo.

Kiek kainuoja technikos nuoma?

Žemės darbams skirtos technikos nuomos kainos priklauso nuo įvairių veiksnių. Skiriasi skirtingos technikos nuomos įkainiai, be to, kuo ilgesniam laikui nuomosite techniką, tuo brangiau ji kainuos. Antra vertus, mes siūlome technikos nuomą su operatoriumi (jo darbo kaina įskaičiuota į technikos nuomos kainą), todėl jums nereikės sukti galvos ir ieškoti specialisto, kuris moka dirbti su išsinuomota technika.

Jei norite sužinoti tikslią kainą, kreipkitės į mūsų specialistus. Jie įvertins visas svarbias aplinkybes ir apskaičiuos preliminarią kainą. Mūsų specialistai visada pasirengę patarti, kokia technika labiausiai tinka planuojamiems darbams atlikti.