APIE MUS

UAB „ATP grupė“ – tai specializuotų paslaugų įmonė, vienijanti didelę patirtį turinčių profesionalų komandą. Teikiame labai specializuotas paslaugas, todėl didžiuojamės savo specialistais, turinčiais daug patirties ir aukštą kvalifikaciją. Savo veikloje siekiame aukščiausios kokybės, o klientams siūlome puikų kainos ir kokybės santykį.

Įmonės specializacija – negabaritinių krovinių pervežimas ir su tuo susijusios paslaugos. UAB „ATP grupė“ skaičiuoja jau antrą veiklos dešimtmetį, o per veiklos laikotarpį išplėtėme negabaritinių krovinių pervežimams reikalingą techninę bazę, paslaugų teikimo teritoriją. Šiandien klientams siūlome sprendimus įvairioms situacijoms: galime pervežti net labai aukštus krovinius, mūsų transportas tinka sunkiai privažiuojamoms vietoms.

Dirbdami su negabaritiniais kroviniais dažnai susiduriame su įvairių aplinkos tvarkymo darbų poreikiu, todėl autoparką papildėme reikalinga technika ir klientams siūlome žemės kasimo darbų bei planiravimo paslaugas. Turime daug patirties ir dalyvaujame įvairaus masto projektuose. Mūsų specialiosios technikos parką sudaro ekskavatoriai, buldozeriai, damperiai, savivarčiai, taip pat technikos pristatymui į darbo vietą reikalingas transportas.

UAB „ATP grupė“ – tai patikimas partneris, siūlantis daugybę privalumų:

  • Įvairiems negabaritiniams kroviniams pritaikytas transporto parkas;
  • Profesionalūs aukštos kvalifikacijos vairuotojai ir kiti specialistai;
  • Ilgametė patirtis, leidžianti rasti sprendimus net sudėtingiausiose situacijose;
  • Lankstumas ir visada aukšta paslaugų kokybė.