NEGABARITINIŲ KROVINIŲ PERVEŽIMAS

Negabaritinių krovinių pervežimas – sudėtinga sritis, reikalaujanti specializuotos technikos, transporto ir itin aukštos darbuotojų kompetencijos. Mūsų komanda visada pasirengusi ištiesti pagalbos ranką ir pasirūpinti įvairių negabaritinių krovinių pervežimu greitai, sklandžiai ir saugiai. Išvystėme nuolatinių maršrutų tinklą Baltijos šalyse, Skandinavijoje ir Lenkijoje.

Kas yra negabaritiniai kroviniai?

Negabaritiniai kroviniai – tai dideli, nestandartinių gabaritų, svorio ar tūrio kroviniai. Jų pervežimas reikalauja specialių transportavimo sąlygų. Šie kroviniai dažnai viršija transporto priemonės gabaritus, todėl jų gabenimui reikalingos specialios platformos.

Transportavimui naudojame modernią ir universalią techniką, todėl galime pervežti iki 50 t svorio krovinius. Turime 0,3 cm aukščio platformą, todėl galime pervežti ir aukštus krovinius. Patyrę vairuotojai puikiai išmano savo darbą, o hidraulinis ašių pasukimas leidžia jiems manevruoti net ir ankštose bei sunkiai privažiuojamose vietose.

Kaip vyksta negabaritinių krovinių pervežimas?

Naudojame modernią šiuolaikinę techniką, kuri leidžia greitai ir saugiai pakrauti ir iškrauti krovinius bei užtikrina jų saugumą. Mūsų darbuotojų komandą sudaro patyrę aukštos kvalifikacijos specialistai, kurie kiekvienoje situacijoje parenka geriausius sprendimus.

Pirmiausia, mes atsakingai įvertiname visus pervežimui aktualius veiksnius, suplanuojame maršrutą paruošiame reikalingus dokumentus ir gauname leidimus. Parenkame kroviniui tinkamiausią transportą ir įrangą, statybinei, žemės ūkio ir kitai technikai naudojame specialias atviras platformas. Taip pat teikiame ir negabaritinių krovinių palydos bei leidimų tvarkymo paslaugas, todėl patikėję savo krovinį mums, visas reikalingas pervežimo paslaugas gausite iš vienų rankų. Kelionės metu mūsų ekspeditoriai yra pasirengę padėti vairuotojams, kad jūsų krovinys būtų į tikslinę vietą pristatytas laiku. Koordinuojame pakrovimo ir iškrovimo darbus.

Kiek kainuoja negabaritinių krovinių pervežimas?

Negabaritinių krovinių pervežimas kaina gali skirtis – juk kroviniai taip pat skirtingi. Preliminarią kainą pagal užklausą apskaičiuos mūsų specialistai, tačiau pravartu žinoti, kad galutinę kainą lemia krovinio dydis, svoris, pervežimo atstumas. Kainai įtakos turi ir tai, ar reikalingas specialios krovimo įrangos naudojimas, į kokią vietovę reikia pristatyti krovinį.

Norėdami sužinoti tikslią kainą, pateikite mums užklausą ir mūsų specialistai atliks skaičiavimus bei suderins visas svarbias pervežimo detales.

Patikėkite negabaritinių krovinių pervežimą mums!

Stambiagabaričiai kroviniai kelia nemažai iššūkių, todėl jų pervežimas – užduotis tikriems profesionalams. Patyrę mūsų vairuotojai kartu su kitais mūsų specialistais užtikrina krovinio saugumą ir greitą pristatymą į tikslinę vietą visoje Lietuvoje.

Pasirūpiname negabaritinių krovinių pervežimu nuo planavimo iki krovinio iškrovimo. Bendradarbiaudami su mumis, sutaupysite daugybę laiko ir gausite aukščiausios kokybės paslaugas už palankią kainą. Sumažinti transportavimo kaštus ir užtikrinti krovinio saugumą mums padeda modernios technikos naudojimas. UAB „ATP grupė“ yra vienas iš nedaugelio vežėjų Lietuvoje, siūlančių specializuotas negabaritinių krovinių pervežimo paslaugas, todėl visada drąsiai kreipkitės į mus – tikriausiai galėsime padėti, juk esame transportavę net ir sunkiąją karinę techniką!