TECHNIKOS PARDAVIMAS

Žemės darbams skirtos technikos pirkimas reikalauja specifinių techninių žinių. Mes jau daugiau nei dešimtmetį atliekame įvairius žemės kasimo ir planiravimo darbus, todėl turime ne tik reikalingų žinių, bet ir daugybę praktinės patirties.

Technikos pirkimas – gera investicija

Visi nori, kad perkama technika patikimai tarnautų ir atneštų finansinės naudos. Mūsų specialistai padės pasirinkti tinkamiausią techniką ir komplektaciją, skirtą tiksliniams darbams. Patys dirbame su įvairia technika, todėl galime pasidalinti įvairia patirtimi ir praktiškais patarimais.

Tinkamas technikos pasirinkimas užtikrina gerą investicinę grąžą, todėl visada rekomenduojame pasitarti su profesionalais. Be to, specialioji technika žemės darbams dažnai perkama ne tik iš gamyklos, bet ir naudota, todėl būtina kvalifikuoto mechaniko patikra, remonto darbų įvertinimas ir sąmatos parengimas.

Esame patikimas technikos pirkimo partneris

Klientų patogumui siūlome ne tik šiuo metu parduodamą techniką – jei jums reikalinga specialioji technika, tiesiog pateikite užklausą ir pasinaudoję savo partneriu tinklu, pateiksime jums geriausią pasiūlymą. Prekiaujame tiek nauja, tiek naudota specialiąja technika žemės darbams.

Mes taupome klientų laiką – padėsime ne tik įsigyti reikalingą techniką, bet ir pasirūpinsime jos pristatymu. Visoje Lietuvoje transportuojame sunkiąją techniką iki 50 t svorio.

Kodėl verta techniką pirkti pas mus?

Esame patikimas pardavėjas, todėl kruopščiai atrenkame parduodamas transporto priemones ir techniką. Aiškiai ir tiksliai pateikiame informaciją apie technikos istoriją, komplektaciją ir kt. Mūsų specialistai visada pasirengę patarti, suteikti informaciją ir padėti priimti geriausią sprendimą. Tai kvalifikuota pagalba, kuria galite pasitikėti.

Specialiosios technikos pirkimas – nemaža investicija, todėl visada patariama į ką svarbu atkreipti dėmesį, ką reikia apgalvoti. Ne tik prekiaujame technika, bet ir patys ją naudojame kasdien – atliekame įvairius žemės darbus nuo kelmų rovimo iki vandens telkinių kasimo ar kelių formavimo. Dėl to turime daug patirties ir galime iš praktinės pusės padėti įvertinti technikos pirkimą.