ŽEMĖS KASIMO, PLANIRAVIMO DARBAI

Žemės darbai padeda užtikrinti estetišką ir patogią aplinką, kurti gyvenimui, poilsiui ar verslui reikalingą infrastruktūrą. Mūsų komanda kokybiškai ir profesionaliai atlieka visus žemės kasimo ir lyginimo darbus nuo pakrančių valymo ir kelių formavimo. Paslaugas teikiame Vilniaus apskrityje ir visoje Lietuvoje.

Kas yra žemės darbai?

Teritorijų urbanizavimo procesas yra neatsiejamas nuo žemės darbų – galima sakyti, kad tai sklypo pritaikymas žmogaus reikmėms. Sklypai gali būti įvairaus dydžio, tačiau net ir mažiausiame sklype sunku bus susitvarkyti be specialiosios technikos. Mūsų naudojama technika ir įranga leidžia atlikti įvairius sklypo tvarkymo darbus, kurių dažniausiai prireikia planuojant statybas ar aplinką tvarkant naujakuriams.

Neišvengiama į žmogaus gyvenamą teritoriją kišasi ir gamta, tačiau mūsų komanda visada pasirengusi darniai su ja sugyventi. Mūsų komanda pasirengusi atlikti visus žemės darbus, kad galėtumėte džiaugtis estetiška savo aplinka ir susikurti savo rojaus kampelį.

Kaip vykdomi žemės darbai?

Sklypo reljefo, vandens telkinių formavimas ir kiti žemės darbai reikalauja atidaus pasiruošimo – tai užtikrina sklandų darbą ir padeda sumažinti kaštus. Dėl to pirmiausia detaliai su užsakovu aptariame jo poreikius. Mūsų kvalifikuoti specialistai visada yra pasirengę padėti ir patarti, tad drąsiai su jais konsultuokitės – kartu rasime patį geriausią sprendimą.

Kitas etapas yra plano paruošimas, reikalingų dokumentų sutvarkymas. Žemės darbai atliekami naudojant specialią techniką, kurios transportavimu pasirūpiname patys – teikiame ir negabaritinių krovinių pervežimo paslaugą. Tai leidžia mums dirbti lanksčiau, greičiau ir efektyviau, o mūsų klientams užtikrina puikų kainos ir kokybės santykį.

Specialiąją techniką valdo aukštą kvalifikaciją ir daug patirties turintys mūsų darbuotojai, kurie atlieka žemės darbus ir planiravimą pagal iš anksto su klientu suderintą planą. Dirbame greitai, kokybiškai ir tvarkingai, todėl savo partneriu aplinkos tvarkymo projektuose mus renkasi ne tik privačių namų ir sodybų šeimininkai, bet ir NT bei kitų projektų vystytojai.

Kokius žemės kasimo ir planiravimo darbus atliekame?

Darbu su žeme naudojame nuosavą specialiąją techniką, kuri leidžia įgyvendinti įvairius projektus. Techniką transportuojame patys, todėl mūsų klientai sutaupo daug laiko ir gali džiaugtis visada patrauklia paslaugų kaina.

Klientų patogumui siūlome platų žemės darbų paslaugų asortimentą:

  • Formuojame kelius ir įvažiavimus į sklypą;
  • Formuojame reljefą, šlaitus, atliekame sklypų formavimo darbus;
  • Planiruojame žemes;
  • Kasame įvairaus dydžio tvenkinius, prūdus, pelkes;
  • Atliekame vandens telkinių valymo, gilinimo darbus;
  • Kasame priešgaisrinius rezervuarus, katlavanus pagal projektus;
  • Valome pakrantes;
  • Atliekame augalinio sluoksnio paskleidimą;
  • Rauname kelmus;
  • Stumdome žemes.
Kiek kainuoja žemės darbai?

Žemės darbų kaina priklauso nuo jų specifikos, reikalingos technikos ir jos transportavimo atstumo, darbų apimties, sudėtingumo, grunto savybių ir kt. Užsakant žemės darbus ar dar tik planuojant juos užsakyti, visada rekomenduojame pasitarti su mūsų specialistais, kurie padės rasti geriausią ir ekonomiškiausią sprendimą.

Įvairiems žemės darbams atlikti naudojame nuosavą techniką. Taip pat teikiame ir negabaritinių krovinių transportavimo paslaugą, todėl reikalingą techniką į jūsų sklypą pristatysime patys. Tai leidžia sutaupyti daugybę laiko ir sumažinti kaštus, todėl savo klientams galime pasiūlyti piniginei draugiškas darbų kainas.

Norite sužinoti tikslią žemės darbų kainą? Susisiekite su mūsų specialistais ir pateikite jiems aktualią informaciją – taip galėsime apskaičiuoti preliminarią reikalingų žemės darbų kainą.

Patikėkite savo sklypo formavimą mums!

UAB „ATP grupė“ atlieka įvairius žemės darbus, kuriems reikalinga speciali technika. Naudojamą techniką nuolat atnaujiname ir modernizuojame, todėl esame lankstūs ir galime prisitaikyti prie klientų poreikių. Mūsų komandą sudaro patyrę profesionalai, todėl drąsiai imamės tiek mažų, tiek ir didelių bei sudėtingų projektų.

Savo klientams siūlome ne tik aukštą paslaugų kokybę, bet ir greitį – specialiąją techniką pristatome patys, todėl galime tiksliai ir greitai planuoti įvairius žemės kasimo darbus.